Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

Driftwood Heron Sculpture by Vincent C. Richel, via Flickr

Check out this item in my Etsy shop https://www.etsy.com/uk/listing/279110206/a-lazy-day-on-the-water-coastal-scene

Derin Kütük Ayna - Odywood 695TL Ortası oyulmuş kütük dilimine ayna montajı yapılmıştır. Kütük dilimi meşe ağacıdır. Kütük çapı ortalama 50 cm'dir. Ağaç bölümü işlem gördüğünden çatlama ve dökülma yapmaz.

Hayırlı cumalar dostlarım. Odun dili üzerine seramik ağaç.keyifliydi çalışmak.bu boyalar metalik ve kapatıcı .hem de vernik istemiyor.sevdim bunları 😉 #seramik #ceramic #hobi #terapi #dekoratif #elyapımı #handmade #ağaç #tree #odundilimi #artistik #hayırlıcumalar

Kastamonu Entegre Yenilenebilir Kaynaklarla Büyüyor Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız: “Üretim süreçlerinin tamamında şirketin temel girdisi olan odun hammaddesini %100 sürdürülebilir ve yenilenebilir, sertifikalı kaynaklardan elde ediyoruz". Ağaç bazlı panel üretim kapasitesi sıralamasında dünyanın..

Mucize! 800 yıllık ağaç...: Mersin merkez Toroslar Belediyesince 20 ay önce bir hızarcıdan odun olarak kesilmek üzereyken alınan ve yeniden toprakla buluşturulan 800 yıllık olduğu tahmin edilen zeytin ağacı meyve verdi.

Einhell BG-PC 5045 Benzinli Ağaç Kesme Art. Nr: 4501381 Einhell BG-PC 5045 Benzinli Ağaç Kesme Makinası 3 Hp lik güçlü yüksek performanslı motoru ile ağaç kesme, dal temizleme ve odun kesme işleri için idealdir. Kaliteli OREGON pala ve zincir takımı ve WALBRO karbüratör ile uzun ömürlü bir üründür.

Odun adam sevdiğine odun alır #ağaç #odun #ahşapkutu #ahşap #takı #ilginç #tasarım #enteresan #takıkutusu #woodworking #box