Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

Genç, dinamik, profesyonel servis ekibi ve lezzet ustalarının oluşturduğu menü seçenekleri ile Sürmeli İstanbul düğünleriniz için ideal bir seçim olabilir.

Taraça Lezzet Kulübü Bursa Kır Düğünü, Kahvaltı Bursa Kır Düğünü, Kahvaltı, Doğanın dost kucağında, dostlarınızla buluşacağınız şehrin içinde ama şehir karmaşasından uzak bir cennet. Ailenizle paylaşacağınız bir kahvaltı, baş başa yenecek romantik bir akşam yemeği, canlı fasıla eşlik edilecek bir dost meclisine ev sahipliği, düğün, nişan, kına veya kapalı grup toplantı organizasyonlarınıza kusursuz ve detaycı bakış açısı…

Yaşamlarınızı birleştirdiğiniz özel geceyi, yakın dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte, hem şık hem de bütçenize uygun bir mekan olan Bahar Country'de gerçekleştirebilirsiniz.

İlkbahar ve yaz aylarında düğün yapanlar için açık mekanlar son derece ideal. Havanın güzelliği ile muhteşem boğaz manzarasını birleştirerek harika bir düğ

Yayla Restaurant - İstanbul Kır Düğünü

Lezzetli atıştırmalıkları, titiz bir ekibin çalıştığı açık mutfağı, dekorasyonu ile Karaköy’ün her gün değişen ve yenilenen yüzünün bir parçası Mum’s Cafe.