Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Tek Başına, Wear Glowing and more!

Physicians Formula Nude Wear Glowing Aydınlatıcı Palet Pudra 7 gr Nude renginin en güzel tonlarını bir arada sunar. Allık, bronzer ve highlighter olarak kullanılır. Tek başına ya da makyaj üzerine uygulayabilirsiniz. Işıltılı ve hafif bir görünüm için kullanılır. Hem allık hem de bronzlaştırıcı olarak kullanılabilir. 85.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 68.00 TL !

Rejuva Minerals Foundations contain organic herbs, organic aloe, organic Red Raspberry, Pomegranate, Grape and Rosemary, antioxidants, and Vitamin E. It even comes in a BPA-free container made from up to 90 percent recycled materials.

from Well.ca

Physicians Formula Argan Wear Ultra-Nourishing Argan Oil

Physicians Formula Argan Wear Ultra-Nourishing Argan Oil $19.99 - from Well.ca

PACIFICA ISLAND VANILLA SOLID PERFUME Balm Honey Jasmine Notes - 100% VEGAN - I've been layering this with Tahitian Gardenia to create my signature scent. (They're lovely on their own, too.)

from Musings of a Muse

Physicians Formula Shimmer Strips Custom Eye Enhancing Liquid Metal Eyeliner Trio Universal Looks Collection Spring 2013

Physicians Formula Shimmer Strips Custom Eye Enhancing Liquid Metal Eyeliner Trio Universal Looks Nude Eyes

Physician's Formula Bronze Booster Glow-Boosting Shimmer Veil ($14.95, drugstores). If you ever wanted to try the luxe version by Guerlain - this offers a nice, affordable alternative. I'm going to take a pass - but let me know if you like it!

from Foursquare

dermobakim.com

PHYSICIANS FORMULA Nude Wear Glowing Nude Bronzer - Cildi Aydınlatıcı Işıltı Verici Bronzer -- 66.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 52.80 TL ! -- www.dermobakim.com/physicians-formula-urunleri

Physicians Formula Shimmer Strips Extreme 3'lü Göz Kalemi Renk çeşitleri; ↘ Nude Eyes (Simli Sütlü Kahverengi-Simli Açık Kahverengi- Simli Koyu Kahverengi) ↘ Smoky Eyes (Simli Açık Gri-Simli Koyu Gri-Simli Siyah) Ultra parlaklık gitter yapısı ile gözleri anında aydınlık göstermek için kullanılan göz kalemidir. Yoğun pigmentli renkleri ile büyüleyici bir görünüm kazanmak için uygulanır. Gözlerinizi daha ön plana çıkarmak için kullanılan göz kalemidir. % 20 İNDİRİMLE 71.20 TL !

Physicians Formula Shimmer Strips Extreme Far 3.4 gr Yoğun pigmente sahip 6 farklı renk seçeneği ile gündüz ve gece aydınlık bir görünüm için ışıltılı far Renkler; 》 Nude Eyes 》 Smoky Eyes 89.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 71.20 TL !

Yepyeni tasarımlarıyla Physicians Formula PHYSİCİANS FORMULA Shimmer Strips Nude Krem Far 4.8 gr Ekstra ışıltılı jel krem far ile aydınlık ve ışıltılı bakışlar için göz farı. Pigmentli formülü ile ince hat şeklinde uygulayarak eyeliner etkisi verilebilir. Jel krem yapısı ile kullanımı kolaylaştırarak metalik bir görünüm kazandırabilir. 89.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 71.20 TL !