Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Ve Hafif, Tek Başına and more!

Physicians Formula Nude Wear Glowing Aydınlatıcı Palet Pudra 7 gr Nude renginin en güzel tonlarını bir arada sunar. Allık, bronzer ve highlighter olarak kullanılır. Tek başına ya da makyaj üzerine uygulayabilirsiniz. Işıltılı ve hafif bir görünüm için kullanılır. Hem allık hem de bronzlaştırıcı olarak kullanılabilir. 85.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 68.00 TL !

Physicians Formula Argan Wear Ultra Nourishing Bronzer 11 gr - Bronzlaştırıcı Pudra Lüks, egzotik formülü ve besleyici içerikleri ile cilde aydınlık ve sağlıklı bir bronzluk için pudradır. Hafif bronz bir ten için kullanılır. Cildi elastikiyetini arttırmak ve parlaklık katmak için uygulanır. 85.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 68.00 TL !

Physicians Formula Argan Wear Ultra Nourishing Argan Oil 30 ml - Çok Amaçlı Yağ Yüz, vücut, saç ve tırnak bakımınız için hafif ve çok amaçlı argan yağı %20 İNDİRİMLE 68.00 TL ! Physicians Formula Argan Wear Ultra Nourishing Illuminating Argan Oil 30 ml - Çok Amaçlı Yağ Yüz, vücut, saç ve tırnak bakımınız için hafif ve çok amaçlı argan yağı %20 İNDİRİMLE 68.00 TL!

Physicians Formula Argan Wear Ultra Nourishing Blush 7 gr - Argan Yağlı Allık Lüks formülü, ultra hafif ve kremsi allık yapısı ile parlaklık ve tazelik görünüm için argan yağlı allık. Daha genç ve parlak bir görünüm için kullanılır. İçeriğindeki argan yağı ile cildin elastikiyetini arttırmak için kullanılır. Özel günlerinizde veya günlük olarak kullanabilirsiniz. 73.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 58.40 TL !

from Foursquare

dermobakim.com

PHYSICIANS FORMULA Nude Wear Glowing Nude Bronzer - Cildi Aydınlatıcı Işıltı Verici Bronzer -- 66.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 52.80 TL ! -- www.dermobakim.com/physicians-formula-urunleri

Physicians Formula Organic Wear BB Krem SPF20 35 ml Renkler; 》Light 》Light/Medium Organik içeriği ile cildinize bakım ve pürüzsüz bir görünüm sağlamak için kullanılan renkli nemlendirici 85.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 68.00 TL !

Physicians Formula Youthful Wear Spotless CC Krem SPF30 35 ml Renkler; 》Light 》Light / Medium Çok amaçlı formülü cilt tonu eşitsizlerini ortadan kaldırmak ve cilde aydınlık kazandırmak için kullanılan fondötendir. Güneş koruyucu özelliği ile cildinizi hem güneşten korumak hem de bakım yapmanız için idealdir. Elastik kaybı yaşayan ciltlerin bakımı için kullanılır. Kırışıklıkların ve lekelerin azalması için uygulanan bir kremdir. 85.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 68.00 TL !

Physicians Formula Super CC Kapatıcı SPF30 & Far Bazı 10 gr Ultra yumuşak ve çok amaçlı formülü ile far bazı veya kapatıcı olarak kullanılan bir üründür. Renk tonu eşitsizliğini ortadan kaldırmak için uygulanır. Ince çizgileri, koyu halkaları, şişlikleri ve kusurları kapatmak için uygulanan bir kapatıcıdır. Hassas göz çevresi için uygundur. Göz kremi, kapatıcı ve göz far bazı olarak kullanabilirsiniz. 73.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 58.40 TL !

Physicians Formula Eye Booster Kirpik Ekleyici Kit Ultra Black 》Mascara 》Extensions Anında daha dolgun ve uzun kirpikler elde etmek için kullanılan maskara kit. Besleyici içerikleri ile kirpikleri beslemek için kullanılır. Kirpiklerinizin daha uzun ve dolgun görünmesi için uygulanır. Seyrek, kısa ve belirsiz kirpiklerin daha belirgin olması için uygulanan bir üründür. 85.00 TL olan ürünümüz şimdi % 20 İNDİRİMLE 68.00 TL !

from Foursquare

dermobakim.com

Physicians Formula Airbrushing Kabuki Brush - Kabuki Fırça // 50.00 TL olan ürünümüz şimdi %20 İNDİRİMLE 40.00 TL olmuştur ! // Fırsattan yararlanmak için; http://www.dermobakim.com/physicians-formula-urunleri