Explore these ideas and much more!

سرمربی فسا تبانی در لیگ فوتسال را رد کرد http://1vz.ir/163331 سرمربی تیم جوانان انصارالمهدی فسا پاسخ برخی ابهامات در بازی‌های هفته پایانی را داد.     در هفته آخر مسابقات لیگ فوتسال جوانان، اتفاقاتی غیرطبیعی و عجیبی رخ داد. در شرایطی که تیم‌های مقاومت البرز و آپکو پارس قم شانس قهرمانی داشتند، پس از برگزاری دیدار مقاومت و صدرنشین شد این تیم با تفاضل گل 10+، تیم انصارالمهدی فسا حاضر نشد مقابل نماینده قم بازی کند تا تفاضل گل این تیم به مقاومت نرسد و با مقام دومی به کار خود پایان ..

سرمربی فسا تبانی در لیگ فوتسال را رد کرد http://1vz.ir/163331 سرمربی تیم جوانان انصارالمهدی فسا پاسخ برخی ابهامات در بازی‌های هفته پایانی را داد. در هفته آخر مسابقات لیگ فوتسال جوانان، اتفاقاتی غیرطبیعی و عجیبی رخ داد. در شرایطی که تیم‌های مقاومت البرز و آپکو پارس قم شانس قهرمانی داشتند، پس از برگزاری دیدار مقاومت و صدرنشین شد این تیم با تفاضل گل 10+، تیم انصارالمهدی فسا حاضر نشد مقابل نماینده قم بازی کند تا تفاضل گل این تیم به مقاومت نرسد و با مقام دومی به کار خود پایان ..

تیم ملی فوتسال ایران برابر تایلند شکست خورد http://1vz.ir/145967 ملی پوشان فوتسال کشورمان دومین دیدار خود در تورنمنت چهارجانبه تایلند را برابر تیم میزبان با شکست پشت سرگذاشتند.   تیم ملی فوتسال ایران که در تورنمنت چهارجانبه تایلند شرکت کرده است عصر امروز در دومین دیدار خود به مصاف تیم ملی میزبان رفت و با نتیجه 7 بر 5 شکست خورد.  در این دیدار احمد اسماعیل‌پور، فرهاد توکلی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، مهدی جاوید و عالیقدر گل‌های شاگردان محمد ناظم‌الشریعه را در این دیدار به ثمر رساندند..

تیم ملی فوتسال ایران برابر تایلند شکست خورد http://1vz.ir/145967 ملی پوشان فوتسال کشورمان دومین دیدار خود در تورنمنت چهارجانبه تایلند را برابر تیم میزبان با شکست پشت سرگذاشتند. تیم ملی فوتسال ایران که در تورنمنت چهارجانبه تایلند شرکت کرده است عصر امروز در دومین دیدار خود به مصاف تیم ملی میزبان رفت و با نتیجه 7 بر 5 شکست خورد. در این دیدار احمد اسماعیل‌پور، فرهاد توکلی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، مهدی جاوید و عالیقدر گل‌های شاگردان محمد ناظم‌الشریعه را در این دیدار به ثمر رساندند..

حال شمسایی روبراه است/ وحید جاه طلب است و طاقت باخت ندارد http://1vz.ir/132533 مربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی با بیان اینکه حال وحید شمسایی روبراه است، گفت: متاسفانه وحید طاقت باخت ندارد و برای همین بعد از شکست فشار زیادی به او می‌آید.         امیر شمسایی درباره وضعیت برادرش وحید شمسایی و بستری شدن او در بیمارستان بعد از هفته اول لیگ برتر فوتسال، گفت: بعد از بازی با تیم ارژن شیراز و در فرودگاه بود که وحید ابتدا دست و سپس پایش بی حس شد و اعلام کرد نمی‌تواند پایش را بلند کن..

حال شمسایی روبراه است/ وحید جاه طلب است و طاقت باخت ندارد http://1vz.ir/132533 مربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی با بیان اینکه حال وحید شمسایی روبراه است، گفت: متاسفانه وحید طاقت باخت ندارد و برای همین بعد از شکست فشار زیادی به او می‌آید. امیر شمسایی درباره وضعیت برادرش وحید شمسایی و بستری شدن او در بیمارستان بعد از هفته اول لیگ برتر فوتسال، گفت: بعد از بازی با تیم ارژن شیراز و در فرودگاه بود که وحید ابتدا دست و سپس پایش بی حس شد و اعلام کرد نمی‌تواند پایش را بلند کن..

گزارش تصویری؛ آذرخش ۱ - ۱ دانشگاه آزاد http://1vz.ir/143483 هفته‌ی چهارم لیگ برتر فوتسال   سه‌شنبه ۲۶ مرداد ۹۵  #1varzesh #تیم_فوتسال_آذرخش_بندرعباس #تیم_فوتسال_دانشگاه_آزاد #گالری #۱ورزش #فوتسال_1ورزش

گزارش تصویری؛ آذرخش ۱ - ۱ دانشگاه آزاد http://1vz.ir/143483 هفته‌ی چهارم لیگ برتر فوتسال سه‌شنبه ۲۶ مرداد ۹۵ #1varzesh #تیم_فوتسال_آذرخش_بندرعباس #تیم_فوتسال_دانشگاه_آزاد #گالری #۱ورزش #فوتسال_1ورزش

شمسایی: تیم کنونی، بهترین تیم تاریخ فوتسال ایران است/ امکانات برای حضور در جام جهانی مناسب نبوده است http://1vz.ir/148989 سرمربی تیم تأسیسات دریایی گفت: امکانات مناسبی برای بهترین تیم تاریخ فوتسال ایران در نظر گرفته نشده است.     وحید شمسایی در مورد عملکرد تیم ملی فوتسال در مسابقات چهار جانبه تایلند و همچنین دو بازی دوستانه با تیم ازبکستان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: هدف کادر فنی در بازی‌های دوستانه شناختن نقاط ضعف و قوت تیم است و نتیجه این دیدار‌ها معیار خوبی ب..

شمسایی: تیم کنونی، بهترین تیم تاریخ فوتسال ایران است/ امکانات برای حضور در جام جهانی مناسب نبوده است http://1vz.ir/148989 سرمربی تیم تأسیسات دریایی گفت: امکانات مناسبی برای بهترین تیم تاریخ فوتسال ایران در نظر گرفته نشده است. وحید شمسایی در مورد عملکرد تیم ملی فوتسال در مسابقات چهار جانبه تایلند و همچنین دو بازی دوستانه با تیم ازبکستان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: هدف کادر فنی در بازی‌های دوستانه شناختن نقاط ضعف و قوت تیم است و نتیجه این دیدار‌ها معیار خوبی ب..

طاهری: با پیروزی مقابل برزیل نشان دادیم که می‌توانیم قهرمان جهان شویم http://1vz.ir/160867 ملی‌پوش فوتسال کشورمان گفت: تیم ایران با شکست دادن قهرمان دنیا نشان داد که شایستگی قهرمانی در جام جهانی را دارد.     به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد طاهری در نشست خبری پیش از دیدار مقابل روسیه، در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه پس از موفقیت مقابل برزیل چه پیام‌هایی از سوی خانواده‌های خود و مردم ایران دریافت کرده‌اید و چقدر پیروزی شما برابر این تیم اهمیت داشت، اظهار داشت: ..

طاهری: با پیروزی مقابل برزیل نشان دادیم که می‌توانیم قهرمان جهان شویم http://1vz.ir/160867 ملی‌پوش فوتسال کشورمان گفت: تیم ایران با شکست دادن قهرمان دنیا نشان داد که شایستگی قهرمانی در جام جهانی را دارد. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد طاهری در نشست خبری پیش از دیدار مقابل روسیه، در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه پس از موفقیت مقابل برزیل چه پیام‌هایی از سوی خانواده‌های خود و مردم ایران دریافت کرده‌اید و چقدر پیروزی شما برابر این تیم اهمیت داشت، اظهار داشت: ..

پیروزی پرگل گیتی پسند و حفاری/ تأسیسات در غیاب شمسایی برد http://1vz.ir/135049 هفته دوم لیگ برتر فوتسال با پیروزی تیم‌های مدعی گیتی پسند اصفهان و تأسیسات دریایی پیگیری شد.     هفته دوم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز (جمعه) با برگزاری شش بازی پیگیری شد که طی آن تیم‌های گیتی پسند اصفهان، تأسیسات دریایی، شرکت ملی حفاری اهواز، یاسین پیشروی قم، فرش‌آرای مشهد و شهرداری ساوه مقابل حریف خود به برتری رسیدند و جدال تیم‌های مس سونگون و طرح و توسعه الوند نیز به‌علت نا..

پیروزی پرگل گیتی پسند و حفاری/ تأسیسات در غیاب شمسایی برد http://1vz.ir/135049 هفته دوم لیگ برتر فوتسال با پیروزی تیم‌های مدعی گیتی پسند اصفهان و تأسیسات دریایی پیگیری شد. هفته دوم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز (جمعه) با برگزاری شش بازی پیگیری شد که طی آن تیم‌های گیتی پسند اصفهان، تأسیسات دریایی، شرکت ملی حفاری اهواز، یاسین پیشروی قم، فرش‌آرای مشهد و شهرداری ساوه مقابل حریف خود به برتری رسیدند و جدال تیم‌های مس سونگون و طرح و توسعه الوند نیز به‌علت نا..

حضور ۱۲ ساعته بازیکنان گیتی پسند در اردوی تیم ملی فوتسال! http://1vz.ir/137719 اردوی تیم ملی فوتسال در حالی به اتمام رسید که بازیکنان تیم گیتی پسند فقط ۱۲ ساعت در آن حضور داشتند!         بعد از اتمام هفته دوم بود که کادر فنی تیم ملی، ۲۲ بازیکن از جمله سپهر محمدی، محمد کشاورز، علی‌اصغر حسن‌زاده، مهران عالیقدر، مهدی جاوید، افشین کاظمی و سعید افشار هفت بازیکن گیتی‌پسند را به آن دعوت کرد.     با این حال این اردو در حالی به اتمام رسید که بازیکنان گیتی پسند حدود ۱۲ ساعت در ..

حضور ۱۲ ساعته بازیکنان گیتی پسند در اردوی تیم ملی فوتسال! http://1vz.ir/137719 اردوی تیم ملی فوتسال در حالی به اتمام رسید که بازیکنان تیم گیتی پسند فقط ۱۲ ساعت در آن حضور داشتند! بعد از اتمام هفته دوم بود که کادر فنی تیم ملی، ۲۲ بازیکن از جمله سپهر محمدی، محمد کشاورز، علی‌اصغر حسن‌زاده، مهران عالیقدر، مهدی جاوید، افشین کاظمی و سعید افشار هفت بازیکن گیتی‌پسند را به آن دعوت کرد. با این حال این اردو در حالی به اتمام رسید که بازیکنان گیتی پسند حدود ۱۲ ساعت در ..

جام جهانی فوتسال؛ قزاقستان ۱۰ - ۰ جزایر سلیمان http://1vz.ir/157985 #1varzesh #جام_جهانی_فوتسال #۱ورزش #فوتسال_1ورزش

جام جهانی فوتسال؛ قزاقستان ۱۰ - ۰ جزایر سلیمان http://1vz.ir/157985 #1varzesh #جام_جهانی_فوتسال #۱ورزش #فوتسال_1ورزش

«شیخ سلمان» به تیم‌های فوتسال ایران، تایلند و ویتنام تبریک گفت http://1vz.ir/158021 رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا صعود تیم‌های ملی فوتسال ایران، تایلند و ویتنام به جمع 16 تیم برتر این رقابتها را تبریک گفت.   «شیخ سلمان» بعد از اتمام مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی فوتسال، پیامی را خطاب به ایران و سایر تیم‌های حاضر در این رقابتها صادرکرد و صعود تایلند، ویتنام و ایران را تبریک گفت.  در پیام شیخ سلمان آمده است: «مایلم از طرف خانواده فوتبال آسیا به ایران، ویتنام و تایلند برای نمای..

«شیخ سلمان» به تیم‌های فوتسال ایران، تایلند و ویتنام تبریک گفت http://1vz.ir/158021 رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا صعود تیم‌های ملی فوتسال ایران، تایلند و ویتنام به جمع 16 تیم برتر این رقابتها را تبریک گفت. «شیخ سلمان» بعد از اتمام مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی فوتسال، پیامی را خطاب به ایران و سایر تیم‌های حاضر در این رقابتها صادرکرد و صعود تایلند، ویتنام و ایران را تبریک گفت. در پیام شیخ سلمان آمده است: «مایلم از طرف خانواده فوتبال آسیا به ایران، ویتنام و تایلند برای نمای..

Pinterest
Search