Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Nedir, Bu and more!

Simetri hastası mısınız? Eğer öyleyseniz bu fotoğraflara bakmayın derim. Simetri Sizi rahatsız edecek boyuta ulaştığında tedavi edilebilir. İşte; Simetri Hastalığı Nedir? Tedavisi ? Belirtileri?

from Averie Cooks

The Best Oatmeal Chocolate Chip Cookies

The Best Oatmeal Chocolate Chip Cookies - Soft, chewy, loaded with chocolate, and they turn out perfectly every time! Totally irresistible!!

Erkek Aklı, Kadın Aklı.. Hepimizin eline bir yerlerden Erkekleri Tavlama Sanatı , Kadınları Anlama Sanatı ya da Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten gibi kitaplar

Ahmet Hakan'ın programında PKK bir terör örgütü değildir denildiği için Ahmet Hakan'ın programına bakın kaç para ceza kestiler! Ha unutmadan, aynı RTÜK abiler akİT tv ye de ceza kestiler. Sahi onların cezası ne kadardı?!

Bi laf bu kadar mı güzel sokulur arkadaş! :) Savaş halidir “Minareler süngü’nün devamı olarak ipucu vereyim: Seccadeler; F-14… İbrik; savunma sistemi… Takunya; tank… Tespih; uçaksavar…

Gülse Birsel'den yine harika bir yazı :) Bingöllülerin şehirlerine düşen göktaşı parçalarını toplayıp oraya gelen Ruslara, Almanlara sattığı haberini okuduğunuzda muhakkak aklınızdan şu soru geçmiştir: Bunları kim, niye alıyor? Komplo teorisi geldi haanıım! Bak, hemen toplandınız değil mi? Ya siz var ya siz..

Harika yazmış Bekir Çoşkun. Yeni Türiye'nin muhtarlarını ve Tayyibin zırt pırt muhtarları toplayıp, esas amacının ne olduğunu. Olayın özü budur! Çok yakında mahallenin muhtarı evine gelip hesap sorarsa hiç şaşırma. Gidişat budur..

Murat Bayrak kim biliyor musunuz? O zaman her şeyi bırakıp beş dakikanızı ayırıp okuyun Soner Yalçın'ın bu satırlarını..

2016 yılında çalışanlar kaç gün resmi tatil yapacak? Çalışanlar 2016 yılı takvimine göre kaç gün tatil yapacaklar. Ramazan ve Kurban Bayramı tatilleri 9 gün