Explore Open Spaces, Tiles and more!

Explore related topics

Tirana, for Rent Store at Emin Duraku Street. Store with surface 30sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom. It has glass facade, view from the main road and advertising opportunities. Price 400 Euro/month.

Tirana, for Rent Store at Emin Duraku Street. Store with surface 30sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom. It has glass facade, view from the main road and advertising opportunities. Price 400 Euro/month.

Tirana, for Rent Store at Kongresi I Manastirit Street. Store with surface 75sqm is paved in tiles, located on the groundfloor of a building. It has view from the main road and advertising opportunities.Price 50.000 Leke/month.

Tirana, for Rent Store at Kongresi I Manastirit Street. Store with surface 75sqm is paved in tiles, located on the groundfloor of a building. It has view from the main road and advertising opportunities.Price 50.000 Leke/month.

Tirana, for Rent Store at Dibra Street. Store with surface 110sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom. It has view from the main road, glass facade and advertising opportunities. Price 1000 Euro/month.

Tirana, for Rent Store at Dibra Street. Store with surface 110sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom. It has view from the main road, glass facade and advertising opportunities. Price 1000 Euro/month.

For Rent Business Space at Zogu I Boulevard. Price 800 Euro/month. Tirana Real Estate

For Rent Business Space at Zogu I Boulevard. Price 800 Euro/month. Tirana Real Estate

Tirana, for Rent Store at Fadil Rada Street. Store with surface 50sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom, it has view from the main road, glass facade and advertising opportunities.Price 50000 Leke/month.

Tirana, for Rent Store at Fadil Rada Street. Store with surface 50sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom, it has view from the main road, glass facade and advertising opportunities.Price 50000 Leke/month.

Tirana, for Rent Store at Durresi Street. Store with surface 70sqm is paved in parquet and marble, located on the 1-st floor of a building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom, it has view from the main road, glass facade and advertising opportunities, 1 AC.Price 1300 Euro/month.

Tirana, for Rent Store at Durresi Street. Store with surface 70sqm is paved in parquet and marble, located on the 1-st floor of a building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom, it has view from the main road, glass facade and advertising opportunities, 1 AC.Price 1300 Euro/month.

Tirane, for Rent Store at Reshit Collaku Street. Store with surface 42sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom. It has view from the main road and advertising opportunities. Price 750 Euro/month.

Tirane, for Rent Store at Reshit Collaku Street. Store with surface 42sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom. It has view from the main road and advertising opportunities. Price 750 Euro/month.

Tirana, for Rent Store at Zenel Baboci Street. Store with surface 72sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom, 1 AC. It has view from the main road and advertising opportunities. Price 50000 Leke/month.

Tirana, for Rent Store at Zenel Baboci Street. Store with surface 72sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom, 1 AC. It has view from the main road and advertising opportunities. Price 50000 Leke/month.

Jepet me qera  Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti,dhe eshte i pozicionuar ne katin e 9 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte  i mobiluar ne menyr moderne,te gjitha mobiliet jane te importuara nga Italia dhe arredimi i ti eshte bere me Arkitekt.Apartamenti ndodhet vetem 5 minuta ne kemb nga disa prej qendrave te interesit ne Vlore si: Qendra Tregtare QTU

Jepet me qera Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti,dhe eshte i pozicionuar ne katin e 9 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyr moderne,te gjitha mobiliet jane te importuara nga Italia dhe arredimi i ti eshte bere me Arkitekt.Apartamenti ndodhet vetem 5 minuta ne kemb nga disa prej qendrave te interesit ne Vlore si: Qendra Tregtare QTU

Shes Apartament 66 m² ne Rr. Him Kolli

Shes Apartament 66 m² ne Rr. Him Kolli

Pinterest
Search