Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Si Tieto, Len To and more!

Neporovnateľné a jedinečné kokteilové šaty z dielne Sugarbird. Zaujímavé sú žiarivou farbou, ale nie len to. Výnimočnosť šatám dávajú výstrihy po bokoch, ktoré sú zdobené zlatými retiazkami. Šaty zdobí jemný slzičkový výstrih, odopínateľné na zlatý zips v zadnej časti. Zvoľte si tieto šaty a budete kráľovnou večera!

Štýlové puzdrové šaty z kolekcie Looney Tunes s potlačou Lola. Zvýrazníte si týmto kúskom Váš šatník!

Krásne spoločenské dlhé šaty s krátkym rukávom, neodhaleným chrbátom. V týchto šatách budete neprehliadnuteľná a neodolateľná. Ak chcete zažiariť na stužkovej, svadbe, plese alebo promóciách, tieto šaty budú vhodnou voľbou.

Extravagantné spoločenské šaty - v prednej časti vysoký rozparok, vrchná časť nositeľná na rôzne spôsoby, uviažte si ich podľa vašich predstáv a zažiarte na akejkoľvek spoločenskej udalosti.

Farebná tunika s dlhým rukávom, nositeľná aj ako šaty. Zvoľte si tento kúsok v chladnejšom počasí, skombinujte ho s koženou budnou a zažiarte v uliciach mesta.

Nadčasová elegancia, štýl a zároveň jemná provokácia v šatách s hlbokým prekladaným dekoltom a výrazným pásom s riasením vyvolajú emócie v nejednej mužskej ale aj ženskej duši. Ty, tvoja charizma a tieto šaty budete nerozlučná trojka, kedy spolu dokážete aj nemožné.  Klasická a zároveň trendy elegancia doplnená výrazným výstrihom a dlhými rukávmi. Z troch overených farieb si vyber tú, s ktorou tvoja duša najviac rezonuje =) Dodacia doba cca 5-10 pracovných dní. Veľkostné tabuľky

Nádherné elegantné puzdrové šaty kombinované s dlhým tylom. V týchto šatách budete neprehliadnuteľná a neodolateľná. Ak chcete zažiariť na stužkovej, svadbe, plese alebo promóciach, tieto šaty budú vhodnou voľbou.

Krásne letné šaty z Amore primavera kolekcie, ktorú si obľúbila aj Beyonce :) Strih šiat je voľný, vzdušný s potlačou citrónov s trištvrťovým rukávom, pod prsiami stiahnuté s gumkou vhodné na letné dni.

Ak si elegantná romantička, tieto krásne hladké šaty v A línii ti budú výborným spoločníkom v jarných a letných mesiacoch roka. Obzvlášť ťa potešia, keď budeš mať svoje voľné dni, kedy rada oddychuješ, relaxuješ a robíš len to, čo ťa baví. Kedy nič nemusíš. Príjemný letný vzdušný materiál ti dodá pocit slobody a voľnosti. Neváhaj dlho a ber! :-) Dodacia doba cca 5-10 pracovných dní.Veľkostné tabuľky

Tehotenské šaty, ktoré sa po pôrode premenia na praktické šaty na kojenie. Tieto šaty sú vyrobené z jemnej a pohodlnej viskózy. Krátky rukáv sa osvedčí pri pribratých ramenách. Vo výstrihu je kus látky, ktorý si pri kojení odhrniete a môžete ľahko vaše dieťatko dojčiť. V kombinácii so slušným sakom ponúkajú tieto šaty outfit na párty, ale rozhodne nie sú príliš nóbl na bežné nosenie do práce.