Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

Lierac Sunific Suncare3 Iridescent Melt-In Milk Spf6 125ml Ürünün cildinizde beyazlık bırakmayan ve cildi yağlandırmadan nemlendiren özelliği sayesinde kullanımı çok kolaydır. Hiçbir rahatsızlık hissi yaşamadan cilt tarafından kolayca emilerek nem sağlamaya da yardım eder. Bronzlaşmış cildi sevenlerin daha rahat bu etkiyi sağlamasına yardım eden güneş sütü, kokusu ile de cildinizde parfüm hissi sağlamaya yardım edecek.

from Foursquare

İstanbul

Yaşlanma belirtileri,ciltte oluşan kırışıklıklar kötü bir görüntüye sebep olur.Cildinizin istenmeyen kırışıklıklardan kurtulmasını sağlayarak,cildinizin genç görünmesine #Lierac #Phytolastil #Ampul ürünü ile yardımcı olabilirsiniz.Diğer Lierac ürünlerine http://www.narecza.com/lierac sayfamızdan ulaşabilir sipariş verebilirsiniz.

#Lierac #Creamy #Cleansing Milk Kuru Ciltler İçin #Temizleme #Sütü 200 ml hakkındaki birçok bilgiye buradan ulaşabilir, ayrıca http://portakalrengi.com/lierac sayfasından ucuz fiyatla ürünleri satın alabilirsiniz.

LOVE this serum foundation from Bobbi Brown

Lierac Sunific Suncare 1 150ml Lierac Sunific Suncare1 içerdiği spf 30 derecesiylecildinizi zararlı UV ışınlarından korumaya ve cilde nem kazandırmaya yardımeder. Noni bitkisinin, frangipani çiçeğinin ve roucou yağınınbitkisel özlerini içeren ürün suya dayanıklı formüle sahiptir. Yapısı renksiz olduğundan ciltte beyazlık oluşturmadan hızlı bir şekilde emilir ve ciltte daha yoğun bronzluk sağlamanıza yardım eder.

Lierac Phytolastil Solute Çatlakların Görünümünü Azaltmaya Etkili Serum http://www.narecza.com/Lierac-Phytolastil-Solute-Catlaklarin-Gorunumunu-Azaltmaya-Etkili-Serum,PR-10362.html

Lierac Sunific Suncare1 Velvet Cream Spf30 50ml Lierac Sunific Suncare1 Velvet Cream Spf30, içermiş olduğu spf 30 derecesi ile yüz ve dekolte bölgenizde nem etkisi sağlamaya ve cildi zararlı güneş ışınlarından korumaya yardım eder. Cilde nem vermeye yardım eder ve güneşin neden olduğu kırışıklıkları ve lekelenmeleri engellemeye yardım eder.

Lierac Phytolastil Solute, Vücudunuzda oluşan çatlak sorunu ile savaşmanıza yardım edecek yoğun bakım sağlamaya yardımcı serumdur. Serumlar, daha hızlı ve daha yoğun bir bakım sağlamaya yardım eden ürünlerdir. Çatlak oluşumlarını önlemeye ve var olan çatlak izleri üzerinde etki sağlamaya yardım eden bir üründür. Pompalı formu ile daha kolay ve hijyenik kullanım sağlamaya yardımcıdır.

Lierac Sunific Aftersun Silky Serum 30ml CİLDİNİZİ KAVURAN GÜNEŞTEN SONRA BİLE NEM VE YUMUŞAKLIK VERMEYE, KURUMASINA ENGEL OLMAYA YARDIM EDEBİLİRSİNİZ. Güneşlenmeyi çok seviyor ve yazın tadını doya doya çıkarmak istiyorsunuz ama cildinizin hasar gördüğünden mi yakınıyorsunuz? Lierac Sunific After Silky Serum sizi güneşin başlıca zararlarından olan foto yaşlanma, kuruluk ve lekelenme gibi zararlardan korumaya yardım eder.

#Lierac Sunific Suncare Extreme Comfort Milk Spray Spf50+ Lierac Sunific Suncare Extreme Comfort Milk Spray içermiş olduğu SPF 50+derecesindeki güneş koruma faktörü ile cildinizi güneşin zararlarından korumaya yardım eder. Lierac güneş spreyi cildinizi yüksek koruma özelliği ile güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardım edecek, hafif kıvamı ile cilt tarafından kolayca emilerek rahatlama etkisi sağlamaya da yardımcı olacaktır.